Dodatkowe usługi

Oprócz standardowych zegarów, które możemy stworzyć, zawsze jest coś dodatkowego, co można zrobić. Poniżej znajdą Państwo dodatkowe usługi, które możesz dodać do swojego zamówienia:

Etykieta 1-c

Jeśli zakupiony zegar ma być w jakikolwiek sposób oznakowany, możemy umieścić etykietę 1-c czarną lub 4-c o wymiarach 21 x 38 mm w dowolnym miejscu – tył zegara, opakowanie jednostkowe lub inne.

Mechanizm sterowany radiowo

Mechanizm sterowany radiowo to rodzaj mechanizmu, którego nie trzeba ustawiać ręcznie i można go zamontować do niektórych naszych modeli zegarów. Ten automatyczny mechanizm zawsze ustawia się, pokazując aktualny czas z niezwykłą precyzją 1 sekundę opóźnienia na 1 000 000 lat. Mechanizm odbiera sygnał radiowy z nadajnika znajdującego się w Niemczech.

mechanizm-sterowany-radiowo-1

Termometr i higrometr

Dodatkowa opcja, do niektórych naszych modeli zegarów, która pokazuje aktualną temperaturę i poziom wilgotności w pomieszczeniu, w którym zegar jest zawieszony. 1 zegar, 3 funkcje.

Wskazówki o dowolnym kształcie

Zamiast „standardowych” prostych wskazówek możemy stworzyć niepowtarzalny efekt przyciągający wzrok – kształt wskazówek dostosowany do Twoich potrzeb. Klienci lubią umieszczać swoje logo niemal wszędzie, często w zupełnie różnych miejscach: na słupach, chodnikach, samochodach, etui na telefony. Cel, powód? Dotarcie do jak największej liczby osób z całkowicie różnych grup docelowych. Dlaczego więc nie wypróbować ruchomego logo na wskazówce zegara? Sprawmy, by sprawdzanie czasu było ciekawsze!

Kolorowe wskazówki

Znowu te same wskazówki? Niekoniecznie! Wskazówki dostępne w standardzie:
a) wskazówki godzinowa / minutowa w kolorze czarnym, białym i srebrnym
b) sekundnik w kolorze czerwonym, czarnym, białym i srebrnym

Niestandardowe – kolorowe wskazówki:
a) wskazówki godzinowe / minutowe w dowolnym kolorze z palety RAL
b) sekundniki w dowolnym kolorze z palety RAL

Aluminiowa tarcza / tarcza zegara

Jeśli spośród wszystkich dostępnych zegarów, preferujesz zegary z ramą aluminiową, to w niektórych modelach istnieje możliwość zastosowania również aluminiowej tarczy. Z dobrze zaprojektowaną grafiką rozwiązanie to może pomóc uzyskać naprawdę elegancki produkt.

Tylna osłona mechanizmu

Zamiast standardowej możliwości zawieszenia zegara, do niektórych naszych produktów możemy zastosować elegancką tylną osłonę mechanizmu. Zegar nie tylko wygląda okazalej, ale też wisi bardziej stabilnie.

Kartonik jednostkowy z okienkiem

Aby obejrzeć produkt bez konieczności otwierania kartonika, możemy dodatkowo w niektórych modelach zegarów zamienić standardowe kartoniki jednostkowe na kartoniki z okienkiem.

Jednostronna kolorowa etykieta na opakowaniu

Dodajmy kolory do opakowania! W razie potrzeby na standardowe białe opakowanie jednostkowe możemy nanieść kolorową, dużą etykietę zaprojektowaną dokładnie według potrzeb klienta.