O firmie

Biuro Handlu Zagranicznego Likor East-West Promotion, jest polską firmą, działającą na rynku już od 1984 roku. Początkowo działała ona pod nazwą Elkor, jako zakład rzemieślniczy i zajmowała się produkcją drobnej elektroniki samochodowej.

Pierwszy zegarek elektroniczny dostarczyliśmy na rynek w roku 1986 i od tego czasu rozpoczęliśmy działalność w branży zegarmistrzowskiej. Od tego też roku ma początek nasz import zegarków i podzespołów bezpośrednio z Hong Kongu. W 1989 roku firma przekształciła się w Biuro Handlu Zagranicznego i pod tą nazwą działa do dziś.

Od roku 1995 dostarczamy na rynek reklamowy zegarki oraz zegary ścienne z logo klienta a zakres oferowanych przez nas usług w tej branży znacznie się rozszerza. Obecnie zajmujemy się produkcją w kraju oraz importem wszelkiego rodzaju gadżetów reklamowych związanych z pomiarem czasu: głównie są to zegary ścienne, ale także zegary biurkowe, budziki oraz zegarki naręczne. Posiadane zaplecze magazynowe daje nam możliwość szybkiej dostawy. Zapewniamy również dowolne wzornictwo oraz brak barier ilościowych.

Do grona naszych odbiorców należą nie tylko agencje reklamowe ale także klienci ostateczni. 80% naszej produkcji sprzedajemy po za Polską, w krajach Unii Europejskiej. W zależności od potrzeb klienta i wymagań produktu stosujemy różne techniki personalizacji wyrobu. W naszej ofercie znajduje się również kilka rodzajów opakowań.

Decydując się na współpracę z nami:

  1. Nawiązujesz kontakt z doświadczonym producentem. Firma powstała w 1984 roku.
  2. Długo działamy na rynku reklamy. Wstąpiliśmy do PSI w 1994.
  3. Mamy kilkuset odbiorców naszych produktów
  4. Wszystkie oferowane przez nas zegary są produkowane w naszej firmie.
  5. Podzespoły do produkcji kupujemy od sprawdzonych dostawców
  6. Tarcze zegarów drukujemy na wysokiej jakości sprzęcie.
  7. Oferujemy krótki czas produkcji. Standardowo 14 dni.
  8. Czas dostawy wynosi 1 – 2 dni.
  9. Mamy sprawdzone systemy wewnętrznej kontroli jakości
  10. Dysponujemy kadrą wykształconych pracowników.

Naszą dewizą jest kompleksowa obsługa klienta za bezkonkurencyjna cenę!